Account Manager | Oferty pracy - Webiso

Account Manager

Szukamy speca od sprzedaży i PR do pozyskiwania nowych i sprawowania opieki nad obecnymi klientami. Jeżeli potrafisz pozyskać klienta, określić jego oczekiwania, przygotować ciekawą ofertę tak aby klient zdecydował się na współpracę - to ta praca jest właśnie dla Ciebie. Osoba na tym stanowisku będzie poszukiwała nowych klientów, obsługiwała napływających oraz opiekowała się klientami na etapie wdrożenia.

Zadania pełnione na stanowisku:

  • nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji z klientami
  • doradztwo w zakresie doboru usług dla klienta
  • przygotowanie i prezentacja ofert
  • przeprowadzenie klienta przez wszystkie etapy wdrożenia
  • dbanie o należytą realizację projektu wewnątrz firmy
  • raportowanie

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z reklamą lub marketingiem w agencji reklamowej lub PR
  • znajomosć technik sprzedaży
  • znajomość narzędzi e-marketingowych i PR’owych
  • znajomość rynku i środków reklamy
  • znajomość języka angielskiego
  • sukcesy związane ze sprzedażą usług

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużą samodzielność w doborze narzędzi i podejmowaniu działań
  • pracę w biurze w centrum Krakowa (okolice Jubilatu)
  • wyzwania w pracy nad ciekawymi projektami
  • rozwój zawodowy
  • miłą, swobodną atmosferę w pracy
  • wyjścia firmowe

Specjalista ds. sprzedaży

  • pełny etat
  • Kraków

Godziny pracy: 8:00 - 16:00

Miejsce odbywania pracy: Kraków, ul. Tatarska 5.

Wyślij zgłoszenie

WEB/JAM/0318

przeciągnij CV wybierz plik

pełna treść

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.