Specjalista SEO - d/s pozycjonowania

Jeżeli masz za sobą doświadczenie w branży SEO, możesz się pochwalić dobrymi wynikami swojej pracy, jesteś zdolny i ambitny, każdy kolejny projekt SEO jest dla Ciebie wyzwaniem, któremu chętnie stawisz czoło – czas, abyśmy się poznali.

W firmie WEBISO będziesz miał okazję pracować przy ciekawych projektach, zdobywając doświadczenie i pogłębiając swoje umiejętności.

Oferujemy:

  • Wsparcie w pracy przez Head of SEO
  • Praca na pełen etat (biuro w Krakowie - okolice Jubilatu)
  • Elastyczne godziny pracy (istnieje możliwość dopasowania)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wyzwania w pracy nad ciekawymi projektami
  • Dostęp do narzędzi SEO wspomagających pracę
  • Miłą, swobodną atmosferę w pracy
  • Wygodny fotel biurowy

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy z projektami SEO
  • Bardzo dobra znajomość zasad optymalizacji SEO
  • Bardzo dobra znajomość zasad pozycjonowania
  • Znajomość narzędzi wspomagających pozycjonowanie (fajnie jak napiszesz nam na czym pracowałeś)
  • Pomysłowość i świeże podejście do zagadnień SEO
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, również freelancerskim (mile widziane portfolio)
  • Doświadczenie SEO w E-commerce
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z trudnymi frazami
  • Mile widziana podstawowa znajomość HTML/CSS umożliwiająca zmiany w kodzie czy postawienie prostej strony
  • Mile widziane doświadczenie SEO w indeksach zagranicznych (m.in. DE, UK, USA)
  • Skuteczność prowadzonych działań - liczą się efekty

Zadania realizowane na tym stanowisku:

  • Kompleksowe działania SEO dla klienta
  • Realizacja kampanii pozycjonowania dla naszych klientów
  • Proponowanie zmian optymalizacyjnych
  • Pozyskiwanie linków z różnych źródeł
  • Tworzenie wartościowej treści na potrzeby SEO

Zastanawiasz się czy do dla Ciebie? Nie myśl tylko ślij CV :)

  • pełny etat
  • Kraków

Elastyczne godziny pracy - praca hybrydowa

Lokalizacja: Kraków, ul. Tatarska 5.

  • Ambitne projekty

    Ambitne projekty

  • Firmowy parking

    Firmowy parking

  • Dobra atmosfera

    Dobra atmosfera

  • Work-life balance

    Work-life balance

  • Elastyczne godziny

    Elastyczne godziny

  • Świetna kawa

    Świetna kawa

  • Wyjścia firmowe

    Wyjścia firmowe

  • Klimatyzowane biuro

    Klimatyzowane biuro

Szukasz okazji do rozwoju?

Dołącz do do naszego zespołu, rozwijaj się i zdobywaj doświadczenie.

W Webiso przyświeca nam idea #więcej, która całościowo kształtuje naszą kulturę pracy.

Jeżeli masz pytania związane z rekrutacją napisz do nas:

Mail: praca@webiso.pl