Specjalista ds. wdrożeń

Masz zacięcie w kierunku tworzenia stron internetowych oraz podstawowe wyczucie estetyki? Cechuje Cię dokładność i dbałość o szczegóły, potrafisz wczuć się w użytkownika strony i wyłapać znajdujące się na niej błędy? Znasz HTML i CSS lub nie widzisz przeszkód w nauczeniu się ich? Jeśli tak – dołącz do naszego zespołu! Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie stron w specjalnym kreatorze www. Będziesz odpowiedzialny/a za komponowanie witryn internetowych w taki sposób, by były one atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne.

Na swoim stanowisku będziesz prezentował/a przygotowane strony przed klientem oraz przeprowadzał/a szkolenia z obsługi panelu CMS, mile widziana jest więc komunikatywność.

Praca w CMS, Design, Content

Opis stanowiska:

  • komponowanie wyglądu stron (z poziomu kreatora w panelu CMS)
  • przeciążanie wyglądu stron poprzez arkusz styli CSS
  • korekcja, redagowanie i formatowanie tekstów, wyszukiwanie i wstawianie zdjęć lub grafik na stronę
  • praca z klientem - prezentowanie i omawianie wdrożeń stron internetowych

Wymagania:

  • zmysł estetyczny
  • umiejętność komponowania estetycznie wyglądających stron internetowych
  • znajomość składni styli CSS
  • umiejętność redagowania tekstu
  • dobra komunikatywność
  • dbałość o szczegóły

Mile widziane:

  • doświadczenie przy komponowaniu stron internetowych np. w page builder'ach na WordPressie
  • znajomość zagadnień UX’owych
  • doświadczenie z obsługą klienta

Oferujemy:

  • pracę w biurze w centrum Krakowa (okolice Jubilatu)
  • stabilne zatrudnienie
  • miłą atmosferę w pracy

  • pełny etat
  • Kraków

Elastyczne godziny pracy - praca hybrydowa

Lokalizacja: Kraków, ul. Tatarska 5.

  • Ambitne projekty

    Ambitne projekty

  • Firmowy parking

    Firmowy parking

  • Dobra atmosfera

    Dobra atmosfera

  • Work-life balance

    Work-life balance

  • Elastyczne godziny

    Elastyczne godziny

  • Świetna kawa

    Świetna kawa

  • Wyjścia firmowe

    Wyjścia firmowe

  • Klimatyzowane biuro

    Klimatyzowane biuro

Szukasz okazji do rozwoju?

Dołącz do do naszego zespołu, rozwijaj się i zdobywaj doświadczenie.

W Webiso przyświeca nam idea #więcej, która całościowo kształtuje naszą kulturę pracy.

Jeżeli masz pytania związane z rekrutacją napisz do nas:

Mail: praca@webiso.pl