Kim jesteśmy?

Webiso to agencja interaktywna z Krakowa kreatywnie wykorzystująca reklamowy potencjał internetu, tworząc i realizując nowatorskie projekty dla klientów korporacyjnych jak i małych firm. Korzystając z naszego doświadczenia tworzymy i wdrażamy projekty, których celem jest zapewnienie maksymalnego efektu sprzedażowo-wizerunkowego naszych klientów.

Naszym celem jest tworzenie nieprzeciętnych, oryginalnych projektów zgodnie ze standardami panującymi w sieci. Webiso tworzą młodzi, kreatywni ludzie, czujący się odpowiedzialni za powierzone im zadania. Do każdego realizowanego przez nas projektu podchodzimy indywidualnie, starając się jak najlepiej dopasować odpowiednie dla konkretnego klienta rozwiązania i strategie.

Klient jest najważniejszy, co nie znaczy że zawsze zgadzamy się z klientem i jego koncepcją, raczej staramy się wspólnie wypracować najbardziej odpowiedni efekt końcowy, który naszemu klientowi przyniesie zyski a nam kolejnego, zadowolonego klienta.

W celu zapoznania się z zakresem naszej działalności zapraszamy do zakładki oferta.

Co nas wyróżnia?

Przyjazna grafika Czy wiesz, że internauta decyzję o zostaniu na Twojej stronie podejmuje w przeciągu pierwszych kilku sekund? Nasze projekty cechuje wysoka estetyka, intuicyjna struktura i przejrzyste formatowanie materiałów. Odpowiednia kompozycja i kolorystyka wzbudzi zaufanie i zaciekawi odwiedzającego.

Funkcjonalność Głównym celem strony internetowej jest przekazywanie informacji. Dzięki przejrzystości naszych stron Twoi klienci bez problemów znajdą informację, których szukają. Dowiedzą się co możesz dla nich zrobić, by wreszcie w łatwy sposób skontaktować się z Tobą.

Dobrze napisany kod HTML pozwoli na szybkie wczytywanie się strony, ułatwi właściwe indeksowanie w wyszukiwarkach.

Zgodność ze standardami sieciowymi gwarantuje poprawne wyświetlanie się strony we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych (Mozilla Firefox, Chrome, Opera, Internet Explorer, Safari), także urządzeniach mobilnych (smartfony, netbooki, tablety, telefony komórkowe).

Oryginalność Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje że zaprojektowana przez nas strona będzie idealnie dopasowana do profilu działalności Twojej firmy i Twoich potrzeb.

Szybkość Szanujemy czas naszych klientów, dlatego bardzo istotnym elementem naszej pracy jest sprawna i szybka realizacja powierzonych nam zadań przy zachowaniu najwyższej jakości.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?