Blog #webiso

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?

Prowadzisz sklep internetowy, jednak sprzedaż pozostaje bez zmian? A może chcesz rozpocząć taką działalność i zależy Ci na tym, aby dobrze zacząć? Tym razem przedstawimy Ci kilka propozycji działań, które mogą pomóc Ci rozwinąć sprzedaż. Będą to jednak podstawy – bo przecież marketing internetowy daje ogrom możliwości.
czytaj więcej

Układ informacji na stronie internetowej – dlaczego to takie ważne?

Zapewne zdarzyło Ci się wejść na daną stronę internetową, a już po kilku sekundach ją opuścić… Czy wiesz, że tzw. współczynnik odrzuceń można zminimalizować? Ten artykuł powstaje właśnie po to, abyś wiedział, w jaki sposób rozmieścić najważniejsze informacje na stronie. Poznasz również te elementy, których nigdy na stronie nie powinno zabraknąć.

czytaj więcej

Co to jest pozycjonowanie i jak może odmienić Twój biznes?

Czy wiesz, która strona jest najczęściej odwiedzana przez polskich internautów? To wyszukiwarka Google! Aż 96,3% polskich użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google – wśród nich jest wielu Twoich klientów. Pozycjonowanie, to proces, który docelowo ma Cię do nich doprowadzić.

czytaj więcej

Projekt graficzny strony internetowej – na co zwrócić uwagę

Przeglądasz strony internetowe? No właśnie – przeglądasz. I tu już masz odpowiedź, dlaczego projekt graficzny jest tak ważny! Komunikaty czy hasła reklamowe, które kierujesz do klienta, również mają duże znaczenie, jednak to właśnie projekt graficzny strony internetowej determinuje pierwsze wrażenie Twojego klienta.

czytaj więcej