Webiso partnerem IT Hutnika Kraków!

Kwi 14, 2021 Autor: webiso

Webiso zostało partnerem IT klubu piłkarskiego Hutnik Kraków. Zapraszmy do zapoznania się z opisem, jak pracowaliśmy nad stroną!

Hutnik Kraków to klub sportowy założony w 1950 roku, prężnie działający zarówno jako drużyna piłkarska, jak i na polu popularyzacji futbolu, zwłaszcza wśród najmłodszych poprzez prowadzoną przez siebie Akademię.

Nasz Klient potrzebował nowoczesnej strony, na której Jego kibice mogliby znaleźć wszystkie interesujące ich informacje, takie jak najbliższe rozgrywki, wyniki ostatnich spotkań czy też dane na temat zawodników Klubu. Strona miała zawierać ponadto informacje dla mediów, a także dla osób myślących o dołączeniu do Stowarzyszenia.

Cele te zostały zrealizowane poprzez liczne sekcje tekstowe znajdujące się na stronie, często korzystające z zewnętrznych interfejsów – tak jak na przykład w przypadku sekcji z rozgrywkami. Niezwykle ważną częścią witryny jest rozbudowany blog, pozwalający kibicom na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia klubowe. Strona zawiera także odnośniki do sklepu Hutnika, a także do telewizji klubowej HTV, dzięki czemu użytkownicy mogą w dowolnym momencie przenieść się na pokrewne witryny.

Jeśli chodzi o layout strony, staraliśmy się osiągnąć złoty środek między dużą ilością znajdującego się na niej tekstu a uczynieniem jej atrakcyjną wizualnie dla odbiorcy. Stąd liczne elementy graficzne, zdjęcia czy liczniki, które sprawiają, że informacje są przedstawione są w sposób, który ułatwia użytkownikom nawigowanie po stronie poprzez umieszczenie na niej wyrazistych punktów, na których mogą oni skupić swój wzrok.

Chcieliśmy, by strona była jak najbardziej czytelna i przejrzysta, dlatego w przypadku głównych kolorów postawiliśmy na biel i delikatny błękit, na mocniejsze akcenty kolorystyczne wybraliśmy zaś barwy klubowe Hutnika – niebieski i żółty.

Zapraszamy Was do zapoznania się z efektami naszej pracy na www.nh2010.pl!