Delta Controls

Serwis internetowy

czerwiec 2015 www.ezns.eu

Dla światowego lidera automatyki budynkowej firmy Delta Controls stworzyliśmy nowoczesną aplikację pozwalającą konfigurować funkcjonalność i wygląd urządzeń sterujących.

Wykonany projekt graficzny uwzględniał zasady UX, dzięki czemu aplikacja jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Mając w zamyśle szybkość pracy z konfiguratorem został on sworzony w technologi SPA - Single Page Application z użyciem framworka AngularJS. Dzięki temu wszystkie interakcje odbywają się na jednej stronie, bez przeładowywania co gwarantuje płynność i polepsza komfort pracy.

Innymi ważnymi funkcjami są obsługa wielu wersji językowych oraz możliwość generowania pliku PDF na podstawie wybranej konfiguracji.

Aplikacja dedykowana
delta-controls-1.png
delta-controls-2.png
delta-controls-3.png
delta-controls-4.png
delta-controls-5.png
delta-controls-6.png
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?