Lottomania

Serwis internetowy

maj 2015 www.lottomania.com.pl

Lottomania.com.pl to serwis umożliwiający grę przez Internet w trzy najpopularniejsze zakłady oferowane przez Totalizator Sportowy S. A., tj.: Lotto, Multi Multi oraz Mini Lotto.

Dla stworzonego w 2012 roku serwisu Lottomania wykonaliśmy nowy projekt graficzny. Zastosowany interfejs aplikacji znacznie podniósł użyteczność systemu. Technologia responsywna umożliwia korzystanie z wszystkich funkcjonalności systemu również na urządzeniach mobilnych.

Aktualności Newsletter Strefa ograniczonego dostępu Strona responsywna - RWD Aplikacja dedykowana
realizacja_lottomania-home.jpg
realizacja_lottomania-historia.jpg
realizacja_lottomania-wiadomosci.jpg
realizacja_lottomania-wiadomosc.jpg

Dla Lottomania zrealizowaliśmy również:

lottomania

styczeń 2012 Serwis internetowy

logo-lottomania

styczeń 2012 Projekt logo

lottomania-logo-2

maj 2015 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?