3doliny

Sklep internetowy

październik 2012 www.3doliny.pl

Trzy Doliny to krakowska firma działająca na rynku od 1993 roku, specjalizująca się w sprzedaż i serwisie nart oraz rowerów holenderskich.

Dla firmy Trzy Doliny agencja Webiso zaprojektowała serwis łączący funkcjonalność tradycyjnej strony www ze sklepem internetowym, umożliwiając proste składanie zamówień. Na uwagę zasługuje również unikalna i atrakcyjna wizualnie szata graficzna, która została dostosowana zarówno do sezonu zimowego (narty), jak i letniego (rowery). Na stronie znajduje się również wygodna wyszukiwarka ułatwiająca szybkie odnalezienie przez odwiedzających danego produktu.

3doliny-strona-glowna.jpg
3doliny-kategoria.jpg
3doliny-produkt.jpg
3doliny-kontakt.jpg

Dla 3doliny zrealizowaliśmy również:

logo-3doliny

październik 2012 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?