Ara fotoobrazy

Sklep internetowy

grudzień 2015 www.ara-fotoobrazy.pl

ARA Fotoobrazy specjalizuje się w drukowaniu na płótnie obrazów.

Sklep internetowy Ara Fotoobrazy umożliwia wydruk zdjęć zintegrowanych z jedną z największych baz fotografii - Fotolia. Zdjęcie po wykadrowaniu, ustawieniu wymiarów może być wydrukowane na płótnie jak również w ramie aluminiowej.

W tym projekcie skupiliśmy się na przejrzystym zaprezentowaniu bogatej bazy zdjęć, jak również na intuicyjnych krokach realizacji zamówienia.

Serwis umożliwia również upload własnej fotografii, wyszukiwanie zdjęć po słowie kluczowych jak również oglądanie podobnych zdjęć do aktualnie wybranego.

Sklep jest w techonologii responsywnej - RWD.

Galeria Katalog produktów Pokaz slajdów Wyszukiwarka Strona responsywna - RWD Aplikacja dedykowana
Image00001.jpg
Image00002.jpg
Image00003.jpg
Image00004.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?