Hinteriors

Sklep internetowy

listopad 2015 www.hinteriors.pl

Hinteriors to sklep z asortymentem z dziedziny dekoracji wnętrz.

W tym projekcie najważniejsze było odpowiednie zaprezentowanie designerskich produktów które mają przyciągać swoją formą i wzornictwem. Udało nam się zachować minimalizm i przejrzystość interfejsu, jednocześnie nie rezygnując z podstawowej funkcjonalności. Wszystkie podstrony zostały wykonane w taki sposób aby przestawiać wyłącznie najważniejsze informacje – zdjęcia produktów, nazwy i ceny. Proces zamawiania został uproszczony – wszystko odbywa się na jednym ekranie w prostych i zrozumiałych krokach.

Ze sklepem został zintegrowany moduł wysyłania newslettera, tak aby mozna było w łatwy sposób informować klientów o nowych produktach.

Newsletter Katalog produktów Pokaz slajdów Wyszukiwarka Strona responsywna - RWD
hinteriors-home.jpg
hinteriors--category.jpg
hinteriors--product.jpg
hinteriors--koszyk.jpg

Dla Hinteriors zrealizowaliśmy również:

hinteriors-logo

listopad 2015 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?