Sklep TOVA

Sklep internetowy

czerwiec 2016

TOVA to nowoczesna marka dla kobiet, które czerpią z życia pełnymi garściami.

Dla marki odzieżowej TOVA wykonaliśmy nowoczesny sklep internetowy, w którym główny nacisk położyliśmy na produkt. Na stronie głównej znajdują się 3 bloki prezentujące najnowszą kolekcję, karuzelę z proponowanymi stylizacjami i lookbook. Stronę główną rozświetla i ożywia film z pięknym uśmiechem modelki. Znalazły się na niej również bardzo ważne dla klientów informacje o czasie odstawy oraz możliwości odstąpienia od umowy.

Podstrona kategorii jest wręcz ascetyczna. Dzięki temu nic nie odciąga naszej uwagi od najważniejszego elementu - ubrań. Po wyborze interesującego nas elementu garderoby przechodzimy do podobnie minimalistycznej strony produktu. Znajdziemy tutaj krótki opis, informacje o użytych materiałach, tabelę rozmiarów oraz najważniejsze - dużo zdjęć. To one tutaj odgrywają główną rolę.

Proces zakupowy został maksymalnie uprosczony, sprawiając że zakupy w sklepie TOVA są szybkie i bezproblemowe.

Galeria Katalog produktów Strona responsywna - RWD
tova_4.jpg
tova_1.jpg
tova_2.jpg
tova_3.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?