6. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco

Strona internetowa

lipiec 2017 www.fundacjatesco.pl/bieg/6-bieg-charytatywny-fundacji-tesco.html

Fundacja Tesco jest organizatorem corocznego biegu charytatywnego.

Jako partnerzy Fundacji Tesco przygotowaliśmy stronę na okoliczność 6. Biegu Charytatywnego. Celem biegu był zakup karetki neonatologicznej ratującej noworodki w stanach bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia.

Na stronie głównej umieściliśmy licznik, który dokładnie odlicza czas do rozpoczęcia biegu głównego. Odwiedzający znajdą tutaj także odnośniki do najważniejszych informacji dotyczących celu biegu oraz rezultaty poprzednich biegów charytatywnych w postaci animowanych liczników.
Dodatkowo, na dole strony, umieściliśmy przewijane slajdery zawierające logo partnerów aby sekcja ta była czytelna pomimo obszernej zawartości.

Strona obsługuje także dwie wersje językowe.

Aktualności Galeria Pokaz slajdów Obsługa wersji językowych Strona responsywna - RWD
6-bieg-tesco.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?