Alcetel

Strona internetowa

wrzesień 2016 www.alcetel.pl

Alcetel to firma teleinformatyczna specjalizująca się w dostarczaniu cyfrowych narzędzi komunikacji społecznej dla administracji publicznej, edukacji i biznesu.

Dla Alcetela wykonaliśmy stronę firmową prezentującą jej zakres oferty. Strona główna dzięki dymkom z cytatami oprowadza klienta po rozwiązaniach i funkcjonalnościach systemu Alcetel. Strona zwiera szczegółowy opis systemów oraz informację o firmie zaprezentowaną na sekcjach. Dodatkowo na stronie zintegrowaliśmy moduł aktualności i pomoc w formie FAQ.

Aktualności Pokaz slajdów Blog Wyszukiwarka Strona responsywna - RWD
alcetel_01.jpg
alcetel_02.jpg
alcetel_03.jpg
alcetel_04.jpg

Dla Alcetel zrealizowaliśmy również:

alcetel

sierpień 2011 Strona produktowa

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?