Atmat

Strona internetowa

maj 2019 www.atmat.pl

Atmat to producent drukarek 3D i stanowisk zrobotyzowanych. Zajmuje się automatyzacją i integracją procesów produkcyjnych.

Linię produktów i usług firmy Atmat zaprezentowaliśmy w sposób interesujący i ciekawy dla użytkownika. Rozbudowany widok prezentacji drukarki w odpowiedni sposób prezentuje zalety i funkcje produktu. Strona zawiera również dział Case study z opisem wdrożeń oraz Karierę z ogłoszeniami o pracę.  Wielopoziomowe menu ułatwia nawigację po stronie. Dzięki aktualnościom możemy na bieżąco śledzić wydarzenia w firmie. Strona obsługuje wersje językowe.

 

Aktualności Galeria Katalog produktów Pokaz slajdów Obsługa wersji językowych Strona responsywna - RWD Oferty pracy
glowna.png
kariera.png
produkt.png

Dla Atmat zrealizowaliśmy również:

atmat-2

maj 2019 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?