Cad2Cad

Strona internetowa

www.cad2cad.eu

CADWORK Poland Sp. z o.o. to producent i dystrybutor światowej klasy oprogramowania, specjalizujący się w konwersji, wizualizacji i standaryzacji formatów CAD, CAE i DTP.

Zadaniem naszej Agencji Interaktywnej było stworzenie dla klienta funkcjonalnej strony www obsługującej czytelny katalog produktów, różne wersje językowe oraz newsletter. Na stronie internetowej znalazło się kilka modułów wyświetlających najważniejsze kategorie produktów z katalogu, aktualności oraz pełne dane kontaktowe. Intuicyjne menu w górnej części serwisu zapewnia bezproblemową nawigacje w obrębie witryny, natomiast duży baner graficzny poniżej umożliwia zwrócenie uwagi odwiedzających na kluczowe dla firmy produkty. W ramach projektu stworzony został również sklep internetowy.

Aktualności Katalog produktów Obsługa wersji językowych
cad2cad-strona-glowna.jpg
cad2cad-download.jpg
cad2cad-produkty.jpg

Dla Cad2Cad zrealizowaliśmy również:

shop-cad2cad

luty 2012 Sklep internetowy

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?