CM Jordan

Strona internetowa

sierpień 2016

Centrum Młodzieży im. dr Henryka Jordana w Krakowie to największy dom kultury w Małopolsce.

Na stronie głównej umieściliśmy slider z aktualnościami oraz informację o głównych płaszczyznach działania Centrum Młodzieży. Przygotowaliśmy również przejrzystą podstronę dla kategorii oraz szczegółowego opisu zajęć. Kolorowa identyfikacja wizualna łatwo pozwala rozdzielić zajęcia artystyczne, edukacyjne i sportowe, a dzięki kolorowym zdjęciom szybko możemy znaleźć zajęcia których szukamy.

Strona oczywiście posiada system zarządzania treścią dzięki któremu pracownicy CM Jordan w łatwy sposób mogą dodawać i edytować opisy zajęć i projektów. Mogą umieszczać w nich teksty, zdjęcia oraz filmy.

Aktualności Newsletter Galeria Pokaz slajdów Wyszukiwarka Strona responsywna - RWD
cmjordan_01.jpg
cmjordan_03.jpg
cmjordan_02.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?