Consorfrut Polska

Strona internetowa

styczeń 2018 www.consorfrut.pl

Consorfrut Polska to wiodący importer i dystrybutor warzyw i owoców z całego świata. Firma posiada 8 magazynów w Polsce o łącznej powierzchni 28 tys. m².

Dla Consorfrut Polska Sp. z o.o. stworzyliśmy witrynę internetową w technologii RWD. Przejrzysta strona internetowa zapewnia komfort i lekkość przeglądania jej treści, a ciekawy i niebanalny design przyciąga uwagę odwiedzających. Strona posiada nawiązanie do sztuki, poprzez wkomponowane prace fotograficzne owoców. Podstrony oparte na sekcjach prezentują dużo wysokiej jakości zdjęć. Ze względu na pozycję firmy na światowym rynku, strona internetowa jest dostępna w kilku wersjach językowych.

Aktualności Galeria Obsługa wersji językowych Strona responsywna - RWD
conso4.jpg
conso2.jpg
consoC.jpg
conso1.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?