Dar Plast

Strona internetowa

listopad 2020 www.dar-plast.eu

Dar Plast to istniejący na rynku od 2000 roku producent stolarki okiennej i drzwiowej.

W przypadku tej strony zdecydowaliśmy się na nowoczesny i przejrzysty layout, aby osoby ją odwiedzające mogły szybko znaleźć informacje na temat usług Firmy. Jej bogata oferta została odwzorowana poprzez przejrzyste, wielopoziomowe menu, z którego łatwo dostać się na każdą podstronę. Liczne sekcje tekstowe pozwalają na szczegółowy opis każdej usługi. Wiele produktów ma różne wersje kolorystyczne, co zostało oddane za pomocą estetycznych modułów graficznych.

Aktualności Galeria Katalog produktów Obsługa wersji językowych Strona responsywna - RWD Oferty pracy Prezentacja firm na mapie
strona-glowna-darplast.png
podstrona-produktu-darplast.png
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?