DDD Czystość

Strona internetowa

styczeń 2011 www.dddczystosc.pl

DDD Czystość to krakowska firma świadcząca usługi z zakresu: BHP, sprzątania obiektów oraz dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.

Strona internetowa dla firmy DDD Czystość została zaprojektowana w taki sposób, aby skupiać uwagę odwiedzających na kluczowych obszarach działalności firmy. Osiągnęliśmy to stosując duży, rotacyjny banner top z trzema zmieniającymi się działami firmy, dodatkowo wzbogacony opisem. Strona internetowa ze względu na dużą ilość informacji zawiera wyszukiwarkę, pozwalającą na szybkie dotarcie do materiałów umieszczonych na stronie. Strona www pełni funkcję informacyjną, opisującą usługi firmy DDD Czystość.

Aktualności Pokaz slajdów
dddczystosc-strona-glowna.jpg
dddczystosc-oferta.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?