EDK

Strona internetowa

marzec 2020 www.edk.org.pl

Ekstremalna Droga Krzyżowa to projekt, który powstał z inicjatywy księdza Jacka Wiosny Stryczka. Polega on na doświadczeniu duchowości poprzez ekstemalny wysiłek fizyczny – pokonanie wymagającej trasy drogi krzyżowej w ciszy i skupieniu.

Strona tegorocznej edycji w przystępny sposób prezentuje zainteresowanym ideę projektu. Dzięki czytelnym, atrakcyjnym wizualnie infografikom oraz przejrzystej strukturze serwisu odbiorca otrzymuje wszystkie istotne informacje na temat EDK. Witryna posiada ponadto dodatkowe funkcjonalności, takie jak możliwość zapisania się na wydarzenie, zarejestrowania się jako lider oraz wpłacenia cegiełki, glokalizację pokazującą trasy czy też przekierowanie do sklepu internetowego. Strona obsługuje kilka wersji językowych.

Galeria Obsługa wersji językowych Strona responsywna - RWD Prezentacja firm na mapie

Dla Ekstremalna Droga Krzyżowa zrealizowaliśmy również:

ekstremalna-droga-krzyzowa

marzec 2013 Strona produktowa

logo-ekstremalna-droga-krzyzowa

luty 2013 Projekt logo

edk

luty 2016 Strona produktowa

edk-2018

marzec 2018 Strona internetowa

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?