Elkominki

Strona internetowa

sierpień 2015 www.elkominki.pl

Elkom to firma wykonująca trwałe i solidne kominki.

Dla firmy ELKOM wykonaliśmy stronę internetową z dużym sliderem prezentującym aranżacje kominków, na stronie głównej w centralnej znajdują się dane kontaktowe jak również zdjęcie właściciela firmy.

Bardzo rozbudowana galeria realizacji pozwala w łatwy sposób przeglądać zdjęcia, jak również skopiować link do konkretnej fotografii i wysłać go np. mailem wraz z zapytaniem ofertowym.

Dzięki technologii RWD stronę można bez problemu przeglądać na urządzeniach mobilnych - tablety, smartfony, telewizory Smart TV, itp.

Galeria Katalog produktów Pokaz slajdów Strona responsywna - RWD
elkom1.jpg
elkom4.jpg
elkom2.jpg
elkom3.jpg

Dla Elkominki zrealizowaliśmy również:

elkominki

sierpień 2015 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?