Fundacja TESCO

Strona internetowa

Fundacja Tesco powstała z inicjatywy Tesco Polska jako działalność charytatywna której beneficjentami są dzieci i młodzież.

Dla Fundacji TESCO wykonaliśmy serwis przedstawiający działalność fundacji. Na stronie głównej zaprezentowaliśmy w przejrzysty sposób programy wewnętrzne i zewnętrzne realizowane przez fundację. Blog z rozbudowaną strukturą kategorii podzieloną na programy i ich edycje pozwala śledzić życie fundacji. Nawigację ułatwia wysuwany pasek ze strukturą kategorii. Podstrony opisujące programy realizowane przez fundację posiadają slajdery zdjęć oraz banery prezentujące w czytelny sposób dokonania fundacji w danym zakresie. Strona została przystosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Galeria Galeria video Katalog produktów Pokaz slajdów Blog Wyszukiwarka Strona responsywna - RWD
fundacja-tesco-1.png
fundacja-tesco-2.png
fundacja-tesco-3.png
fundacja-tesco-4.png
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?