GREE Wienkra

Strona internetowa

listopad 2016 www.gree.wienkra.pl

Firma WIENKRA jest czołowym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych firmy GREE.

Dla firmy WIENKRA stworzyliśmy stronę internetową na której prezentowana jest oferta klimatyzatorów wiodącego światowego producenta - firmy GREE. Strona jest spójna wizualnie z pozostałymi stronami spółki, ułatwia to korzystanie i dostęp do informacji dystrybutorom i instalatorom klimatyzacji którzy najczęściej z niej korzystają.

Strona w pełni dopasowuje się do szerokości ekranu użytkownika co pozwala przejrzyście prezentować dane, w szczególności rozbudowany katalog produktów oraz dane techniczne.

Na stronie głównej wyróżniliśmy najważniejsze informacje - nowe produkty, aktualności, promocje oraz linki do pobrania katalogu i cennika. Ważnymi elementami strony są również rozbudowane formularze kontaktowe oraz moduł kalendarza pokazujący zbliżające się szkolenia.

Aktualności Galeria Galeria video Katalog produktów Pokaz slajdów Wyszukiwarka Strona responsywna - RWD
gree-wienkra-home.jpg
gree-wienkra-kategoria.jpg
gree-wienkra-produkt.jpg
gree-wienkra-kontakt.jpg

Dla GREE Wienkra zrealizowaliśmy również:

gree-wienkra

sierpień 2013 Strona internetowa

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?