Greensteam

Strona internetowa

www.greensteam.pl

Firma Greensteam jest wiodącym dostawcą urządzeń parowych i pianotwórczych na terenie Polski i Europy środkowo-wschodniej.

Dla firmy Greensteam zaprojektowaliśmy funkcjonalny serwis www z unikalną, nowoczesną szatą graficzną oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Warto zwrócić uwagę na katalog produktów, gdzie w ciekawy sposób zostało rozwiązane wyświetlanie poszczególnych pozycji, a przy każdym produkcie widoczne są pasujące do niego akcesoria. W serwisie został również zaimplementowany moduł umożliwiający odtwarzanie filmów z YouTube oraz interaktywna mapa dealerów.

Aktualności Newsletter Galeria Katalog produktów
greensteam-strona-glowna.jpg
greensteam-podstrona.jpg
greensteam-kontakt.jpg

Dla Greensteam zrealizowaliśmy również:

greensteam-mikrosite

marzec 2013 Strona produktowa

greensteam-2020

grudzień 2020 Strona internetowa

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?