Ineco

Strona internetowa

www.ineco.pl

INECO to krakowska firma zajmująca się kompleksowym projektowaniem instalacji niskoprądowych, elektrycznych i automatyki budynkowej.

Dla naszego klienta firmy Ineco, wykonaliśmy nowoczesną stronę internetową pozwalającą na atrakcyjne przedstawienie oferty przedsiębiorstwa. Po wejściu na stronę główną użytkownikom ukazuje się duży, oryginalny motyw graficzny umieszczony w nagłówku strony. Powyżej niego znajduje się czytelne menu nawigacyjne oraz logo firmy. Na stronie głównej znajduje się również moduł promujący najważniejsze usługi oferowane przez firmę, a także dane kontaktowe oraz aktualności. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient natychmiast po wejściu na stronę główną uzyskuje wszystkie najistotniejsze informacje. Na stronie podpięta jest również przeglądarka realizacji.

Aktualności Galeria Katalog produktów
ineco-strona-glowna.jpg
ineco-realizacje.jpg
ineco-strona-projektu.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?