Invest Barcelona

Strona internetowa

grudzień 2012 www.investbarcelona.pl

Invest Barcelona to firma, która specjalizuje się w transakcjach kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości na terenie Barcelony i okolic.

Dla firmy Invest Barcelona agencja Webiso stworzyła atrakcyjny wizualnie serwis www z unikalnym projektem graficznym. Strona obsługuje dwie wersje językowe - polską oraz hiszpańską. W bardzo ciekawy sposób zostało rozwiązane prezentowanie poszczególnych ofert. Wygodny układ z galerią zdjęć po prawej stronie i opisem po środku jest bardzo czytelny i przyjemny dla oka.

Aktualności Newsletter Galeria Obsługa wersji językowych
invest-barcelona-strona-glowna.jpg
invest-barcelona-podstrona.jpg
invest-barcelona-kontakt.jpg

Dla Invest Barcelona zrealizowaliśmy również:

logo-invest-barcelona

grudzień 2012 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?