Kancelaria KK

Strona internetowa

maj 2020 www.kancelariakkp.pl

Kancelaria Kusak Krzyszowski i Partnerzy to profesjonalna kancelaria prawna zajmująca sięprawem karnym gospodarczym i przeprowadzaniem upadłości.

Strona Kancelarii KK łączy w sobie elegancje z prostotą. Jest to perfekcyjna strona dla małej firmy. Kafelki rozprowadzające znajdujące się na górze strony internetowej umożliwiają użytkownikowi szybkie przejście do interesującego go zagadnienia. Licznik znajdujący się na stronie dostarcza jasnych i przejrzystych informacji na temat skuteczności działań podejmowanych przez kancelarię.

Aktualności Galeria Galeria video Pokaz slajdów Strona responsywna - RWD Oferty pracy
kusak1.jpg
kusak2.jpg
kusak3.jpg

Dla Kancelaria KK zrealizowaliśmy również:

kancelaria-kk-logo

maj 2020 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?