Laetitia Guenaou

Strona internetowa

www.laetitiaguenaou.com

Laetitia Guenaou kreuje style fryzjerstwa, prowadzi szkolenia dla fryzjerów na całym świecie. Jest ambasadorem L'Oreal Professionnel.

W projekcie strony dla kreatorki fryzjerstwa główny nacisk położyliśmy na prezentację zdjęć modelek z fryzurami będącymi dziełem artystki. Każdy dział strony posiada swój unikalny układ, opracowany na potrzeby prezentacji poszczególnych treści i zdjęć. Główna forma przekazu jest również zachowana przy mniejszych rozdzielczościach, projekt wspiera technologię RWD. Na potrzeby projektu stworzyliśmy moduł pobierający filmy bezpośrednio z kanału YouTube i prezentujący je w zakładce VIDEO. Ponadto projekt posiada prezentację kolekcji, opis szkoleń oraz aktualności. Strona posiada dwie wersje językowe: angielską i francuską.

Aktualności Galeria Galeria video Obsługa wersji językowych Strona responsywna - RWD
realizacja_laetitia-home.jpg
realizacja_laetitia-collections.jpg
realizacja_laetitia-spring-2015.jpg
realizacja_laetitia-about.jpg
realizacja_laetitia-contact.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?