MSR

Strona internetowa

lipiec 2018 www.meskastronarzeczywistosci.pl

Męska Strona Rzeczywistości jest częścią Wspólnoty Indywidualności Otwartych. To męska formacja pracująca nad sobą w oparciu o wartości ewangeliczne.

Dla MSR stworzyliśmy dynamiczną stronę internetową, która w czytelny sposób prezentuje ideę tej formacji. Przemyślana struktura strony umożliwia szybkie uzyskanie najważniejszych informacji, a przejrzysty podział rejonów pozwala na szybką lokalizację najbliższego terenu działania. Strona dodatkowo posiada ogólny formularz kontaktowy jak i formularz zapisu do wybranej grupy, a całość opatrzona jest niebanalnym designem.

Pokaz slajdów Strona responsywna - RWD
msr2.jpg
msr3.jpg
msr1.jpg

Dla MSR zrealizowaliśmy również:

logo-msr

lipiec 2018 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?