My Body Clinic

Strona internetowa

marzec 2017 www.mybodyclinic.pl

My Body Clinic to salon kosmetyczny specjalizujący się przede wszystkim w depilacji laserowej i zabiegach laserowych na ciało.

Dla MyBodyClinic wykonaliśmy reponsywną stronę www, która w przejrzysty sposób prezentuje rozbudowaną oferte salonu. Głównym elementem strony głównej jest czytelny blok z prezentacją zabiegów, prezentacja atutów salonu w formie infografik wraz z opisem.

W górnej części strony znajduje się dobrze widoczny przycisk "Umów się na wizytę", jak również numer telefonu. Strona posiada również blog.

Aktualności Galeria Katalog produktów Pokaz slajdów Blog Obsługa wersji językowych Strona responsywna - RWD
mybodyclinic_2.jpg
mybodyclinic_1.jpg

Dla My Body Clinic zrealizowaliśmy również:

my-body-clinic-logo

marzec 2017 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?