Nycz Industries

Strona internetowa

wrzesień 2017 www.nyczsklepy.pl

Grupa Nycz Industries zajmuje się hurtową sprzedażą narzędzi oraz elementów złącznych. Posiada sieć firmowych sklepów a także zakład produkcyjny zajmujący się galwanizacją oraz utylizacją odpadów przemysłowych.

Dla Nycz Industries stworzyliśmy witrynę internetową, która będzie służyć jako główna wizytówka firmy. Technologia RWD zapewnia poprawne wyświetlanie na wszystkich urządzeniach - począwszy od smartfonów, przez tablety i laptopy aż po desktopy. Na pierwszym planie widoczne są produkty, po kliknięciu których następuje przejście do katalogu. Dodatkowym uzupełnieniem jest slider oraz sekcja z zaletami i opisem firmy. W kontakcie znajduje się również rozbudowana prezentacja sieci sklepów Nycz, przedstawiająca zdjęcia z poszczególnych sklepów, dane adresowe, jak i formularz kontaktowy umożliwiający wysłanie wiadomości do każdego z nich z osobna.

Galeria Katalog produktów Pokaz slajdów Strona responsywna - RWD Prezentacja firm na mapie
nycz1.jpg
nycz2.jpg
nycz3.jpg
nycz4.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?