ParkCash

Strona internetowa

www.parkcash.io

ParkCash to start-up proponujący innowacyjną technologię zarządzania miejscami parkingowymi w oparciu o ideę zrównoważonego rozwoju. Rozwiązanie jest przeznaczone dla zarówno dla parkingów biurowych i komercyjnych, jak i dla parkingów na osiedlach mieszkalnych.

Strona ParkCash jest wyposażona we wszystkie elementy, które sprawiają, że użytkownik może szybko zapoznać się z proponowanym rozwiązaniem: atrakcyjny top z filmem skutecznie przyciąga uwagę odbiorcy, przejrzysta i łatwa w nawigacji struktura podstron pozwala poznać wszystkie aspekty usługi, a dzięki blogowi użytkownicy mogą być na bieżąco z nowinkami dotyczycącymi życia firmy oraz ekologii i technologii. Na stronie znajduje się także szczegółowa sekcja FAQ oraz rozbudowana instrukcja zawierająca zrzuty ekranu z aplikacji ParkCash wraz z opisem jej funkcjonalności. Dla naszego Klienta przygotowaliśmy także trzy strony typu landing page, na których może on zachęcić odbiorców do podjęcia konkretnej akcji.

Aktualności Galeria Galeria video Blog Wyszukiwarka Obsługa wersji językowych Strona responsywna - RWD Prezentacja firm na mapie
parkcash-strona-glowna.png
parkcash-budynki-biurowe.png
parkcash-aktualnosci.png
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?