Private Brokers

Strona internetowa

www.pbrokers.pl

Private Brokers to firma doradcza działająca w branży finansowej, specjalizująca się w kredytach oraz doradztwu w zakresie kupna nieruchomości.

Celem Agencji Webiso przy współpracy z Private Brokers było stworzenie strony internetowej, która w sposób atrakcyjny i innowacyjny przedstawiała by działalność firmy. Po wejściu na stronę www internautę zainteresuje duży baner graficzny z przekazem reklamowym zachęcającym do kontaktu z firmą. Intuicyjne menu nawigacyjne pozwala szybko odnaleźć wszelkie informacje na temat działalności Private Brokers. Na stronie głównej znajdują się również moduły wyświetlające najważniejsze elementy oferty, aktualności oraz dane kontaktowe.

Aktualności Galeria Katalog produktów Wyszukiwarka
pbrokers-o-naszej-firmie.jpg
pbrokers-warto-wiedziec.jpg
pbrokers-strona-glowna.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?