Rafinstal

Strona internetowa

www.rafinstal.pl

Rafinstal to jednoosobowa firma zajmująca się montażem wentylacji i rekuperacji w budynkach biurowych, komercyjnych czy domach jednorodzinnych.

Witryna została oparta na motywie Smartwww dla działalności budowlanych i usługowych. Rozbudowane podstrony Oferty pozwoliły na pełne zaprezentowanie poszczególnych usług naszego Klienta. Dzięki rozbudowanej galerii na podstronie Realizacje może On pochwalić się wszystkimi dotychczasowymi efektami swojej pracy. Liczne sekcje call to action oraz podstrona Kontakt sprawiają, że użytkownik witryny może błyskawicznie nawiązać współpracę z naszym Klientem.

Galeria Strona responsywna - RWD
rafinstal-glowna.png
rafinstal-oferta.png
rafinstal-kontakt.png

Dla Rafinstal zrealizowaliśmy również:

rafinstal-2

luty 2023 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?