Rehmo

Strona internetowa

www.rehmo.pl

Rehmo to gabinet rehabilitacji uroginekologicznej – jednoosobowa działalność prowadzona przez dyplomowaną rehabilitantkę z wieloletnim doświadczeniem.

Strona oparta jest na motywie Smartwww Personal. Witryna posiada wszystkie podstrony potrzebne do zaprezentowania pełnej oferty Gabinetu oraz budowania marki osobistej jego Właścicielki – podstronę O nas zawierającą podstawowe informacje o działalności, pełną prezentację oferty, formularz kontaktowy czy przedstawienie etapów współpracy z pacjentką. Charakter strony dobrze odpowiada specyfice Gabinetu – delikatna, pastelowa kolorystyka i przyjazny layout sprawiają, że działalność naszej Klientki wzbudza zaufanie oraz zachęca potencjalne pacjentki do skorzystania z Jej usług.

Galeria Strona responsywna - RWD
rehmo-strona-glowna.png
rehmo-wizyta.png

Dla Rehmo zrealizowaliśmy również:

rehmo-2

styczeń 2023 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?