Salon ROMAN

Strona internetowa

www.salonroman.pl

Hair & Beauty ROMAN Krakowski salon fryzjerski i kosmetyczny z bogatą historią i tradycjami. Salon jest członkiem Stowarzyszenia Wielkiego Fryzjerstwa i Kreatorów Francji - Sekcja Polska.

Dla naszego klienta, salonu fryzjerskiego ROMAN, zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę internetową. Na stronie głównej dominującą rolę pełni slider promujący najważniejsze usługi z oferty salonu. Wdrożyliśmy funkcjonalną galerię umożliwiającą przeglądanie zdjęć oraz dział do prezentacji filmów wideo. Cała witryna jest wykonana w standardzie Responsive Web Design oraz obsługuje wersje językowe.

Aktualności Newsletter Galeria Galeria video Pokaz slajdów Obsługa wersji językowych Strona responsywna - RWD
salon-roman-okladka.jpg
salon-roman-strona-glowna.jpg
salon-roman-podstrona.jpg
salon-roman-galeria.jpg
salon-roman-video.jpg

Dla Salon ROMAN zrealizowaliśmy również:

salon-roman-3

sierpień 2016 Strona internetowa

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?