Salon ROMAN

Strona internetowa

www.salonroman.pl

Hair & Beauty ROMAN salon fryzjerski i kosmetyczny z bogatą historią i tradycjami, mieszczący się w samym centrum Krakowa.

Dla salonu fryzjerskiego ROMAN odświerzyliśmy stronę internetową. W najbardziej widocznym miejscu na stronie głównej zaprezentowaliśmy dwie przestrzenie: dla Pań i Panów. Poniżej umieściliśmy najważniejsze informacje takie jak telefon i mapę prezentującą umiejscowienie salonu. Wszystkie treści z dotychczasowej strony zostaly przeniesione na nową i zaprezentowane w czytelniejszej formie.

Aktualności Newsletter Galeria Galeria video Obsługa wersji językowych Strona responsywna - RWD
salonroman_stronaglowna.jpg
salonroman_uslugi.jpg
salonroman_historia.jpg
salonroman_kontakt.jpg

Dla Salon ROMAN zrealizowaliśmy również:

salon-roman

luty 2014 Strona internetowa

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?