SiGa-Tech

Strona internetowa

listopad 2015 www.sigatech.pl

SiGa-Tech jest polską firmą inżynierską oferującą kompleksowe rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska.

Dla SiGa-Tech wykonaliśmy kompletną stronę internetową z przejrzystą i czytelną grafiką prezentującą ofertę firmy. Zastosowanie bocznego, pionowego menu pozwoliło zmieścić bardzo rozbudowane drzewo podstrony oferta.

Ciekawym rozwiązaniem są referencje, gdzie na interaktywnej mapie możemy oglądać dotychczas realizacje firmy rozsiane po całym świecie z możliwością wyboru konkretnego regionu.

Serwis posiada także strefę dostępną po zalogowaniu dla klientów firmy SiGa-Tech umożliwiającą ściągnięcie dokumentacji technicznej.

Strona posiada dwie wersje językowe i jest wykonana w technologii mobilnej - RWD.

Aktualności Galeria Pokaz slajdów Obsługa wersji językowych Strona responsywna - RWD Prezentacja firm na mapie
Image00001.jpg
Image00002.jpg
Image00003.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?