Salwatorskie Studio Artystyczne

Strona internetowa

grudzień 2017 www.rysunek.edu.pl

Salwatorskie Studio Artystyczne to najstarsza szkoła rysunku i malarstwa w Krakowie. Szkoła zapewnia wysoki poziom nauczania oraz gwarantuje komfortowe warunki pracy i wyjątkową atmosferę na zajęciach.

Dla SSA stworzyliśmy dopasowaną do potrzeb szkoły stronę internetową, posiadającą wygodny panel użytkownika dla ucznia: z grafikiem i bieżącymi informacjami na temat zajęć. Ponadto wdrożona została sekcja aktualności, przejrzysta galeria zdjęć oraz wygodny formularz zgłoszeniowy dla zainteresowanych ofertą szkoły. Obecna tu technologia RWD zapewnia komfort przeglądania witryny na wszystkich urządzeniach, jak smartfony, tablety i laptopy. Projekt strony został wykonany przez studio graficzne White Dot.

Aktualności Galeria Strona responsywna - RWD
rysunek2.jpg
rysunek1.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?