Unicard

Strona internetowa

Unicard SA to lider na rynku rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej, kontroli dostępu, systemów identyfikacji i rejestracji czasu pracy.

Dla firmy Unicard SA agencja Webiso zaprojektowała i wdrożyła rozbudowany serwis firmowy wykorzystujący wiele nowoczesnych rozwiązań, m. in. katalog produktów i usług z wyszukiwarką, moduł aktualności oraz newsletter. Od strony graficznej serwis wyróżnia profesjonalny design a jednocześnie prostota i przejrzystość. Na głównej stronie znajduje się duży slider oraz banery zwracające uwagę odwiedzających na najważniejsze elementy oferty firmy Unicard.

Aktualności Newsletter Galeria Katalog produktów Pokaz slajdów Strefa ograniczonego dostępu Wyszukiwarka
unicard-case-study.jpg
unicard-strona-glowna.jpg
unicard-produkt.jpg
unicard-rozwiazania.jpg
unicard-okladka.jpg

Dla Unicard zrealizowaliśmy również:

unicard-sa

październik 2018 Strona internetowa

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?