Unicard

Strona internetowa

październik 2018 www.unicard.pl

Unicard SA jest liderem na rynku rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemów identyfikacji osób, zabezpieczeń i integracji z automatyką budynkową.

Dla Unicard SA stworzyliśmy responsywną stronę internetową. Strona posiada dwa paski menu, jeden z produktami i rozwiązaniami, drugi z podstawowymi zakładkami informacyjnymi. Strona zawiera dział z ofertami pracy wraz z formularzem aplikacyjnym. Wyszukiwarka umożliwiają szybkie znalezienie informacji. Dodatkowo skonfigurowaliśmy moduły bloga, aktualności i newsletter. Strona jest przygotowana do obsługi wersji językowych. Przedstawienie lokalizacji wszystkich siedzib firmy na jednej mapie daje komfort znalezienia najbliższego oddziału.

Aktualności Newsletter Galeria Galeria video Katalog produktów Pokaz slajdów Strefa ograniczonego dostępu Blog Wyszukiwarka Obsługa wersji językowych Strona responsywna - RWD Oferty pracy Prezentacja firm na mapie
unicard-glowna.jpg
unicard-produkty.jpg
unicard-podstrona.jpg
unicard-praca.jpg

Dla Unicard zrealizowaliśmy również:

unicard

listopad 2013 Strona internetowa

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?