Wienkra

Strona internetowa

marzec 2015

WIENKRA jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych takich firm jak: LG, Toshiba, GREE, Mitsubishi.

Dla firmy WIENKRA wykonaliśmy nowatorską stronę internetową dopasowaną w pełni do rozdzielczości użytkownika. Takie rozwiązanie pozwoliło na umieszczenie w przejrzystej formie dożej ilości informacji. Strona posiada rozbudowane katalogi produktów poszczególnych producentów, zaawanzowane formularze kontaktowe, serwisowe i wsparcia.

Technologia RWD zapewnia poprawne wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych:  smartfonach, tabletach, telewizorach.

Aktualności Galeria Galeria video Katalog produktów Pokaz slajdów Wyszukiwarka Strona responsywna - RWD
realizacja_wienkra-home.jpg
realizacja_wienkra-o_nas.jpg
realizacja_wienkra-lg.jpg
realizacja_wienkra-produkt.jpg
realizacja_wienkra-aktualnosci.jpg
realizacja_wienkra-szkolenia.jpg
realizacja_wienkra-kontakt.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?