Włóczykij

Strona internetowa

www.wloczykij.edu.pl

Włóczykij to biuro podróży dla dzieci i młodzieży. Oferuje szeroką gamę wycieczek, kolonii, zielonych szkół i zimowisk na terenie Polski i za granicą.

Design strony opiera się na świeżej kolorystyce i nowoczesnej typografii, co odpowiada profilowi firmy, której oferta skierowana jest głównie do najmłodszych. Strona posiada przejrzystą strukturę pozwalającą na zaprezentowanie pełnej oferty wycieczek według kategorii. Dzięki intuicyjnemu, łatwemu w obsłudze CMS-owi Klient może samodzielnie dodawać lub modyfikować poszczególne wycieczki, a także informować o ich dostępności. Moduł Kariera pozwala na zamieszczanie aktualnych ofert pracy. Strona posiada obsługę wersji językowych.

Galeria Pokaz slajdów Obsługa wersji językowych Strona responsywna - RWD Oferty pracy
wloczykij-strona-glowna.png
wloczykij-oferta.png
wloczykij-kariera.png

Dla Włóczykij zrealizowaliśmy również:

wloczykij-2

wrzesień 2022 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?