WMN AGH

Strona internetowa

listopad 2020 www.wmn.agh.edu.pl

Wydział Metali Nieżelaznych jest jednostką krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. Zajmuje się badaniami w zakresie metali nieżelaznych oraz prowadzi bogatą działalność naukowo-dydaktyczną.

Strona miała jak najlepiej oddawać dewizę Wydziału, jaką jest kultywowanie tradycji, a zarazem nowoczesne podejście do nauczania. Wygodne boczne menu znajdujące się na każdej podstronie umożliwia sprawne poruszanie po rozwiniętej strukturze witryny. Jej zawartość rozszerzają odnośniki do zewnętrznych modułów, takich jak poczta uniwersytecka czy e-learning. Dynamiczne elementy, takie jak slidery, rozsuwane zakładki czy interaktywne mapy zwiększają atrakcyjność strony, zwłaszcza dla młodych ludzi, którzy stanowią dużą grupę jej użytkowników.

Aktualności Galeria Pokaz slajdów Strefa ograniczonego dostępu Strona responsywna - RWD Prezentacja firm na mapie
wmn-strona-glowna.png
wmn-wspolpraca.png

Dla WMN AGH zrealizowaliśmy również:

wmn-agh

listopad 2020 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?