Zdrowy Ząb

Strona internetowa

www.zdrowy-zab.pl

Zdrowy Ząb to gabinet dentystyczny działający w Krakowie od 1996 roku, świadczący usługi w zakresie stomatologii oraz ortodoncji.

Dla naszego klienta zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę internetową w dwóch wersjach językowych (polska oraz angielska), a także wykonaliśmy re-design logo. Po wejściu na stronę www odwiedzający natychmiast uzyskują wszystkie niezbędne informacje. Moduł w centralnej części witryny wyświetla aktualne promocje, z lewej strony natomiast znajdują się pełne dane kontaktowe. Intuicyjne menu nawigacyjne umożliwia bezproblemowe dotarcie do pozostałych części strony a czytelny katalog usług pozwala na szybkie poznanie rozbudowanej oferty gabinetu.

Aktualności Galeria Obsługa wersji językowych
zdrowyzab-strona-glowna.jpg
zdrowyzab-o-nas.jpg
zdrowyzab-kontakt.jpg

Dla Zdrowy Ząb zrealizowaliśmy również:

logo-zdrowy-zab

styczeń 2012 Projekt logo

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?