Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Krakowie

Strona internetowa

grudzień 2016 www.sp16.com.pl

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Krakowie posiada dwie placówki oświatowe: Szkołę Podstawową nr 16 im. Jana Śniadeckiego oraz Przedszkole Samorządowe nr 17.

Dla Zespołu Szkół wykonaliśmy dwie strony, dla szkoły podstawowej i przedszkola. Obydwie strony są zintegrowane w jednym systemie CMS. Posiadają oddzielne domeny oraz przełącznik do każdej z nich w prawym górnym rogu strony. Każda strona utrzymana jest w innej stylistyce graficzne, szkoła bardziej stonowanej, natomiast przedszkole bardziej cukierkowej.

Strona przy pierwszym otworzeniu prezentuje możliwość wyboru spośród dwóch placówek, prezentacja ta wyświetla się tylko raz i jest czysto informacyjna. Na stronie zintegrowaliśmy moduł galerii oraz aktualności.

Aktualności Galeria Strona responsywna - RWD
zespolszkol2.jpg
zespolszkol1.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?