Alcetel

Strona produktowa

sierpień 2011

Alcetel to system służący do równoczesnego wykonywania połączeń telefonicznych lub wysyłania wiadomości sms do dużej ilości odbiorców.

Dla firmy VMBS z o.o., będącej właścicielem systemu Alcetel stworzyliśmy produktową stronę www. Z witryną zintegrowany jest blog, wyszukiwarka oraz newsletter. W górnej cześci strony internetowej znajduje się przejrzyste menu nawigacyjne oraz panel logowania dla użytkowników. W głównej części strony rotacyjny baner prezentuje główne gałęzie, w których system może być stosowany. Na stronie głównej zaprezentowano również najnowsze wpisy na blogu, informację na temat systemu oraz referencje klientów. W dolnej części strony znajdują się dane kontaktowe.

Aktualności Newsletter Wyszukiwarka
alcetel-strona-glowna.jpg
alcetel-dla-biznesu.jpg
alcetel-jak-to-dziala.jpg

Dla Alcetel zrealizowaliśmy również:

alcetel-2

wrzesień 2016 Strona internetowa

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?