Droga przebaczenia

Strona produktowa

wrzesień 2020 www.drogaprzebaczenia.pl

„Droga przebaczenia” to książka ks. Jacka Stryczka – założyciela Stowarzyszenia Wiosna, inicjatora Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. 

Ponieważ strona ma przedstawić czytelnikom najnowszą książkę ks. Stryczka, zadbaliśmy o to, by jej design jak najlepiej ją eksponował. Atrakcyjne wizualnie slidery prezentują wybrane strony książki oraz opinie o niej. Liczne okienka z filmami przybliżają użytkownikom samą książkę, a także postać ks. Stryczka. Strona zawiera także blog z aktualnościami dotyczącymi powiązanej tematyki. Odnośnik do zewnętrznego modułu sklepowego umożliwia zakup książki. 

Galeria Galeria video Blog Strona responsywna - RWD
strona-glowna-droga-przebaczenia.jpg
podstrona-produktowa-droga-przebaczenia.jpg
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna wycena

Chcesz rozwinąć swój biznes? Porozmawiajmy!

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?