Ekstremalna Droga Krzyżowa

Strona produktowa

www.edk.org.pl

Ekstremalna Droga Krzyżowa to akcja odbywająca się od 2009 roku, której twórcą jest ksiądz Jacek Wiosna Stryczek, założyciel Stowarzyszenia Wiosna.

Dla akcji Ekstremalna Droga Krzyżowa agencja interaktywna Webiso zaprojektowała stronę produktową, której głównym zadaniem jest przedstawienie idei wydarzenia oraz umożliwienie wszystkim chętnym zapisania na nie poprzez interaktywny formularz, który został zaimplementowany w serwisie. Użytkownik wchodząc na stronę, oprócz zapisu na akcję, otrzymuje możliwość dokładnego sprawdzenia wszystkich dostępnych tras, które zostały czytelnie przedstawione w formie przypominającej katalog produktów. Warta podkreślenie jest również unikalna grafika na stronie głównej, zaprojektowania specjalnie na potrzeby akcji, która doskonale przedstawia ideę EDK.

Aktualności Galeria Galeria video Strefa ograniczonego dostępu
edk-strona-glowna.jpg
edk-podstrona.jpg

Dla Ekstremalna Droga Krzyżowa zrealizowaliśmy również:

logo-ekstremalna-droga-krzyzowa

luty 2013 Projekt logo

edk

luty 2016 Strona produktowa

edk-2018

marzec 2018 Strona internetowa

edk-2020

marzec 2020 Strona internetowa

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Webiso Domiński, Maziarz Sp. J. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5, NIP: 677-234-88-58. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Bezpłatna konsultacja

Wspólnie sprawdzimy czy nasze rozwiązania mają sens w Twojej firmie.

    Ogólne rozporządzenie o ochronie danych ?